Keli pastebėjimai valgant „Mana“ („Soylent“ alternatyvą)

365 Tekstai

Dienos tikslas: 717 žodžiai. Parašyta: 137.

Atleisk, apie „Mana“ šį kartą neišsiplėsiu. Pagūglink.

Bet štai, ką patiriu pradėjęs ją valgyti:

  1. Suvalgęs Manos jaučiuosi energingas, o ne apsnūdęs. Galbūt dėl to, kad Mana yra veganiškas, galbūt dėl jo mineralų sudėties, suvalgęs porciją pusryčiams – jaučiuosi laimingas.
  2. Aš noriu valgyti. Suvalgęs „Rimi“ koldūnų, aštuonias valandas tuomet man bloga nuo viso maisto. Bveh. Negaliu valgyti riebiai. Suvalgęs Manos – pasisotinu, o vėliau – vėl noriu valgyti! Kas svarbiausia, kadangi Mana skani – norisi jos valgyti daug. Man, kaulų maišui, tai į naudą.
  3. Alkis ateina palaipsniui. Privalgius makaronų – nesijauti alkanas. Ir tada… Pyst! Išbadėjęs. Meti darbus ir eini valgyti, nes kitaip, oi, oi! Suvalgius Manos – antros porcijos užsinori palengva.
  4. Jaučiuosi produktyvesnis ir laimingesnis. Kai maisto ruošimui užtrunku apie minutę, o suvalgymui dar vieną – nešvaistau pusvalandžio žiūrėdamas šlamštą per Youtube. Iššvaistau minutę ilsindamas akis nuo kompiuterio. Ačiū, sako akys.

Man visai patinka.

Valgantis,
Danielius

Temos: 365 Tekstai

Autorius:

Esu šio asmeninio tinklaraščio ir žurnalo Debesyla(.lt) autorius. Dievinu beprotiškus iššūkius, mokslines knygas bei karamelinius ledus. Jei patiko, ką skaitei - gali mane rasti Feisbuke. Taigi ten ir susirašykime!