Iššūkis: „Savaitę aš esu veganė“

Debesyla man pasiūlė prisijungti prie iššūkio ir bent savaitę pabūti vegane. Iššūkiai nėra mano stiprioji pusė, nes visada paslystu pačioje pradžioje arba pusiaukelėje. Tiesa, jei užsispiriu ir randu tikslui motyvacijos, be jokių sunkumų įveikiu iššūkį.

Šį kartą surizikavau ir nutariau prisijungti prie šio išbandymo, nes pakeisti įpročius tektų tik vienai savaitei.

Laura Stančaitytė: Kaip aš perėjau Camino de Santiago?

Ne aš nusprendžiau eiti kelią, jis pats mane pašaukė.
Nieko nebūna netyčia! 

Apie Camino de Santiago pirmą kartą išgirdau gal prieš 5 metus. Mano draugė pasakė, kad išeina į kažkokį kelią. Man tai buvo atrakcija, tiesiog kelionė ir aš labai norėjau vykti kartu.

Kas yra prioritetų piramidė ir kaip sukurti savo tikslų žemėlapį?

Per paskutinius 10-12 metų teko be galo daug domėtis apie asmeninį tobulėjimą, efektyvumą ir panašius dalykus. Todėl mano pristatomi dalymai gali būti girdėti kažkur kitur. Tai dalykai, kuriuos išbandžiau savo kailiu ir kurie man veikia.

Pirma: Prioritetų piramidė

Teko praeiti ilgą kelią, kol supratau, kurie dalymai man yra pamatiniai ir ant kurių statyti galima kitus.

Kaip tapti žymiausiu rašytoju Lietuvoje? [Interviu su Debesylos puoduku]

Kaip ir kas rytą – suskamba žadintuvas. Kaip ir kas rytą – jį ignoruoju. Kaip ir kas rytą neišvengiamai ateina laikas keltis. Dušas, pusrytis, apiburnotas viešasis transportas ir, galiausiai, pasiektas kelionės tikslas.

O šiandien tai – nauji, nors jau ne visai žvilgantys, Danieliaus Debesylos namai. Atkėlusi lengvus metalinius vartelius pastuksenu į duris. Tyla. Pastuksenu garsiau. Tyla. Pasižiūriu į laikrodį – laikas tas: nei per vėlu, nei per anksti. Atsargiai praveriu duris, garsiai pasisveikinu su tuščiu namu.

Romas Zabarauskas: Kaip aš verčiu Vilnių draugišku miestu

Kas yra svarbiausia gyvenime? Eeeeh taip, meilė! Ir visai nesvarbu – paršelis tu ar filmų kūrėjas. Šiandien mano pašnekovas – visuomenininkas ir menininkas Romas Zabarauskas!

Nekalbėsiu apie jo jauną amžių ir kiek jis daug pasiekęs, tačiau turiu pripažinti – Romas daro didį įspūdį, ir ne vien dėl pasiekimų: jis drąsus, ryškus ir turi ką pasakyti.