Dieve padėk Neurolingvistiniu programavimu (NLP) tikintiems žmonėms, nes jiems gamta pagailėjo smegenų

365 Tekstai

Dienos tikslas: 463 žodžiai. Parašyta: 807.

Dieve, kuris esi danguje,
Teesie tavo valia,
Kaip danguje taip ir žemėje.

Ir prašau duok smegenų tiems, kurie tiki, kad „Žodis ne žvirblis – žodis tai erelis, nešantis žodžius ir prasmes, o tai, kaip kalbame – keičia gyvenimus“.

Nesenai teko skaityti dar vieną (jau eilinę…) kosminę knygą.
Tai Mildos Sabienės „7 visatos dėsniai“.

Knygą, kurioje naktiniams klubams ir prekybos centrams vadovavusi bei dvasinio augimo paslapčių per dviejų dukrų pagimdymą išmokusi autorė atskleidžia dvasinio pasaulio paslaptis.

(Taip autorė aprašyta knygos nugarėlėje.)

Ji atskleidžia didžius dalykus.

  • Tai, kaip Ezoterika ir Okultizmas yra visą apimantys mokslai, kurių paslaptis gali atverti tik išrinktieji. (Kurių, turbūt, viena yra pati Milda, be abejo).
  • Kaip viso pasaulio mokslas sueina į legendinį ir mistinį Hermį Trismegistą, apie kurį nerašo jokie istoriniai šaltiniai, bet jis tikrai egzistavo ir pas jį plūdo visi egiptiečiai, pasisemti išminties apie alchemiją, astronomiją bei kitą dvasinę tiesą.
  • Kaip dvasines tiesas geriausiai žinojo Hermetikai – Hermio pasekėjai, niekada nesidalinę savo išmintimi su pašaliniais.
  • Kaip Milda dabar atskleis septynias gyvenimo paslaptis!

(Vėlgi, neperdedu – gali atsiversti knygą ir tai rasi jos įžangoje.)

Kokios tos paslaptys?

Na, šioje trumpoje knygoje, kurioje nėra ne tik mokslinių įrodymų, bet net ir paprasčiausios bibliografijos, Milda vaikiško rašinėlio stiliumi pagrindžia viso gyvenimo esmę. Gyvenimo dėsnius.

Tai:

1) Proto dėsnis. Kad viskas yra mintis ir kad kažkas aplinkui atsirastų, kas nors turėjo apie tai pirmiau pagalvoti. Kad sukurtų kėdę, turėjo kažkas apie tai pagalvoti, tada suprojektuoti, tada pagaminti ir galiausiai duoti tau. Autorė tai įvardina kaip „Materializacijos dėsnį“ – „Kaip pagalvosi, taip ir bus“.

Be abejo, kažkas turėjo pagalvoti apie orą, debesis, akmenis ir tavo plaukų spalvą, kad tai sukurtų. Nes jei kažkas nebūtų galvojęs – to niekada nebūtų atsiradę!

Autorė pateikia ir paslaptį, kaip jai taip gerai ėjosi mokyti mokykloje. Pasirodo ji kiekvieną vakarą kartodavo „Aš gavau dešimtuką, aš gavau dešimtuką…“ ir ji, netikėtai, gaudavo dešimtukus! (Perfrazuojama iš 22 knygos puslapio.)

Oho!

2) Analogijos dėsnis. Arba kad viskas, kas vyksta aplinkui – mūsų vidaus atspindys. Štai, kaip tai aiškina autorė:

„Man tai buvo pats sudėtingiausias dėsnis. Prireikė keturių metų, kol jį perpratau. Jis toks gilus, jog vieną dieną, regis, išsiaiškinu šią dėsnį, tačiau netrukus jau atrodo, jog suprantu, kad nesuprantu. <…> Pagrindinė analogijos dėsnio, arba veidrodžių principo, mintis – suprasti, kad viskas, kas vyksta aplinkui mus, mūsų išoriniame pasaulyje, yra mūsų vidinio pasaulio atspindys.“ (Citata iš 43 knygos puslapio.)

Mūsų geriausi atspindžiai yra mūsų artimieji ir aplinka. Ir tai logiška, labai. Nes jei mūsų kaimynas girtuoklis – reiškia patys esame linkę išgerti. Jei esame musulmonai – esame tokie, kaip jie visi – teroristai. Logiška? Logiška.

3) Vibracijos dėsnis. Kuriame pasakojama, kad vibruoja viskas – nuo atomų, iki mūsų kūnų ir minčių. Ir, be abejo, remiantis „<…>daktaro Davido R. Hawkingso sudaryta sąmonės lygmens skale<…>“ – panašiai vibruojantys žmonės traukia vienas kitą.

„Praėjusiame amžiuje darytas eksperimentas parodė, kad jei mieste tam tikras skaičius žmonių (bent 1 proc. vietos gyventojų) užsiima trancendentine meditacija, tame mieste žymiai (11-16 proc.) sumažėja nusikalstamumo lygis ir gerėja gyvenimo kokybė. Pavyzdžiui, 4 milijonų gyventojų mieste užtenka 200 trancendentinės meditacijos praktikų, kad būtų juntamas poveikis.“ (Citata iš 69 knygos puslapio.)

Be abejo, turbūt labiausiai nušvitę žmonės yra tie, kurie skleidžia infraraudonuosius spindulius, nes privalgė urano bei kitų radioaktyvių medžiagų. Spėju.

Ji apie šį dėsnį plačiau rašo ir skyriuje „Reaguoja net ryžiai!“, kuriame pateikia pavyzdį dviejų indų, ant kurių vieno buvo užrašyta „Dėkoju. Aš tave myliu“ ir „Aš tavęs nekenčiu. Tu kvailys“. Po trisdešimties dienų vieni buvo švieži, o kiti – supeliję!

Taigi, jei nori, kad tavo batonas ilgiau išliktų nesupelijęs – kartok jam, kad jį myli. Gerai? Garantuoju, kad jei šią paslaptį žinotų prekybos centrų savininkai, daržovės ir vaisiai daugiau nebepelytų!

4) Poliariškumo dėsnis. Arba tai, kad viskas turi du polius ir galus.

…Kur autorė pateikia dar daugiau kosminių pavyzdžių apie baterijas ir kaip viskas turi galus. Veiksmas, atoveiksmis ir panašiai.

5) Ritmo dėsnis.

…Vėl tas pats. Tik dabar apie siūbuoklę.

6) Priežasties ir pasekmės dėsnis.

. . .

7) Lyties dėsnis.

Man rodos visą šią knygą galima sutraukti į „Nu tipo įvyko vienas dalykas, tada įvyksta ir kitas“. Nes, ei, čia vėlgi – viskas turi vieną dviejų lyčių, vyriškąją ir moteriškąją! Net atomai yra vyriški bei moteriški. Ir taip toliau.

. . .

Ši knyga – blogiau nei Adolfo Hitlerio „Mein Kampf“.

Hitleris bent jau kovojo už kažkokią tiesą, o čia – tik popieriaus švaistymas.

Man gaila, kad kažkam teko maketuoti šią knygą. Man gaila, kad kažkam teko ją skaityti. Man gaila savęs paties, nes, po velnių, per šią knygą tik susinervinau, kad kažkas gali skaityti tokį karvės šūdą.

Dievaži – geriau skaitykite karvės šūdus. Ten bent jau kvapas ekologiškas, primena gamtą. O čia – tik veltui nukirsti medžiai vardan šios knygos.

„Visatoje egzistuoja savi įstatymai, sava tvarka“, skelbia Milda Sabienė. Ir turbūt ši tvarka tik jai vienai tėra suprantama.

Aš geriau eisiu paskaitysiu Dostojevskio „Brolius Karamazovus“. Nes man reikia susigrąžinti savo prarastus IQ taškus. Jėzau prakeikta Marija.

Nuotaiką susigadinęs,
Danielius

P.S. NLP nėra mokslas.

P.P.S. Man asmeniškai Milda Sabienė patinka. Ji dirba šaunius darbus, dalinasi gana įdomiais įrašais savo facebook paskyroje, o įprastai kūriniai – pasižymi kokybe. Tačiau knyga „7 visatos dėsniai“ yra prasčiausia knyga, kurią man teko skaityti per paskutinius 3-jus metus. Laikysiu, kad Milda nežinojo, jog knygą taip kažkas sugadino. Juk ji specialiai negalėjo?

Temos: 365 Tekstai

Autorius:

Esu šio asmeninio tinklaraščio ir žurnalo Debesyla(.lt) autorius. Dievinu beprotiškus iššūkius, mokslines knygas bei karamelinius ledus. Jei patiko, ką skaitei - gali mane rasti Feisbuke. Taigi ten ir susirašykime!