Ko dar reikia naujam tinklaraščiui?

365 Tekstai

Dienos tikslas: 976 žodžiai. Parašyta: 202.

Turi domeną, pavadinimą, hostingą, temas, tekstus ar kitą turinį ir žinai savo misiją? Šaunu, jau gali kurti tinklaraštį ir nesijaudinti.

…Tu vis dar čia?

Na, gerai, yra dar keli darbeliai, kuriuos galėtum atlikti. Jie nėra būtini ir niekas be jų nemirs, bet tai gali išskirti tave iš minios kvailių.

Jei pasistengsi, taip galėsi išsiskirti iš minios ir duoti daugiau naudos savo sekėjams.

a) Prenumerata el. laiškais.

Drauguži, ne visi turi feisbukus ir instagramus, kad galėtų sekti tavo puslapio naujienas. Ne visi yra tokie psichopatai, kad „tiesiog prisimintų apsilankyti puslapyje“. Užtat visi turi elektroninius paštus.

Nors kai kurie piliečiai juos naudoja tik reklamoms gauti, bet argi tau nebūna smagu, kai pašto dėžutėje randi nusipirktą knygą, atvirlaiškių paketą ar kitą gėrį?

Su elektronine dežute panašiai. Juk smagu gauti kažką daugiau, nei reklamas.

…O, pala, argi tavo tinklaraštis nėra kažkas daugiau, nei reklama? Koks malonus sutapimas!!!

b) Visų straipsnių archyvas ir paieška.

Pats kadaise dariau klaidų, nes nepasidariau savo tinklaraščiuose šių puslapių. Tinklaraštyje DanieliusG dar vis paieškos neturiu net.

Bet tai svarbu. Archyvai, kad nereikėtų ir kilometriniuose puslapiuose ieškoti to vieno seniau matyto pavadinimo… Ir paieška, kad paverstų paiešką malonesne veikla.

Paimk šiuos du dalykus. Įtrauk į savo tinklaraštį. Tau dėkosime!

Temos: 365 Tekstai

Autorius:

Esu šio asmeninio tinklaraščio ir žurnalo Debesyla(.lt) autorius. Dievinu beprotiškus iššūkius, mokslines knygas bei karamelinius ledus. Jei patiko, ką skaitei - gali mane rasti Feisbuke. Taigi ten ir susirašykime!