Idėjos iš Debesylos galvos

Dar 261 žodis rašymo iššūkyje

Išleista 2017-08-02 į 365 Tekstai
Usterdf7yey

Dienos tikslas: 1687 žodžiai. Parašyta: 261.

99 žodžiai: https://debesyla.lt/menuo-su-produktyvumu/

99 žodžiai: 

//Laiško/testo pavadinimas: Išsiaiškink, kas tiksliai tau siūlo pasiekti svajones/

Visi mes turime problemų.

Taip, net mes – ONBO autoriai. Ankščiau jų turėjome dar daugiau: nuovargis ir motyvacijos trūkumas, pasimetimas, baimės puolė atsistojus prieš šimtatūkstantinę žiūrovų minią su ietimi rankose ar siūlant naujas verslo idėjas Monako milijonieriams. Dabar jų beveik neliko.

Kodėl neliko problemų?

NES JAS SPRENDĖME, PO VELNIŲ. Jei nespręsi problemų – jos pačios nepasitaisys niekada! Neateis Senis šaltis ir magiškai tau nepadovanos gero gyvenimo. Čia tau ir emigracija nepadės, branguti, jei nepradėsi naudotis savo jėgomis, kurias turi jau dabar.

Norėdami tau padėti, sukūrėme problemų sprendimo įrankį.

[[Spausk čia ir pasinaudok juo!]]

Jis gali atrodyti neitin sudėtingas, bet ar ir žemėlapį link lobio vertintum pagal jo gražumą? Aišku, kad ne! Pasinaudok šiuo įrankiu ir šis parodys, ką tau svarbiausia šiuo metu savo gyvenime keisti (ko nepajėgei išgryninti arba dar nežinojai)… Ir gausi PRIEMONES, kaip šias problemas išspręsti.

[[Tapk savo gyvenimo čempionu!]]

Tai protingas testas, kurį galėsi atlikti kelis kartus, vėl ir vėl ateityje. Čia sudėjome visas savo žinias!

64 žodžiai: Kartais sulaukiu klausimų kodėl aš rašau. Kodėl ne tik rašau kasdien, bet nusistatau žodžių kiekį. Juk daugiau žodžių nėra geriau, tiesa?

Daugiau žodžių NĖRA daugiau. Niekada nemėgau grafomanų autorių, švaistančių savo skaitytojų laiką. Tai ir pats stengiuosi nerašyti paikų raidžių.

Tačiau kodėl kasdien turiu žodžių tikslą?

…Tik rašydamas išmoksiu rašyti. Ar svarbiau – pralaužti tą ribą tarp minties ir parašyto žodžio. Tarp geros idėjos ir užrašytos idėjos. Visgi tiek daug galima per dieną pagalvoti, tiek daug ir nuplauks! …O argi rašymas nėra kalbėjimas? Argi rašymo esmė nėra pateikti mintis?

Aš laužau savo galvojimo ribas.

 

 

Gauk naujausius užrašus tiesiai į el. pašto dėžutę!